RGC1/10C1201FTP
MFR.Part #
RGC1/10C1201FTP
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS