RMC1/20-4640FPA
MFR.Part #
RMC1/20-4640FPA
JLCPCB Part #
C7344150
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS