RMC1/20-391JPA
MFR.Part #
RMC1/20-391JPA
JLCPCB Part #
C5855640
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS