RMC1/20-565JPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/20-565JPA
JLCPCB Part #
C6187258
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS