RGC1/8C6R80FTP
MFR.Part #
RGC1/8C6R80FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS