RMC1/20-3303FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3303FPA
JLCPCB Part #
C5876352
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS