RLC50KR510JTE
MFR.Part #
RLC50KR510JTE
JLCPCB Part #
C2598128
Description
-55℃~+155℃ 510mΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS