RMC1/20-3301FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3301FPA
JLCPCB Part #
C5726512
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS