RGC1/8C2704DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/8C2704DTP
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS