RMC1/20-3160FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3160FPA
JLCPCB Part #
C6976992
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS