RLC16-R200FTP
MFR.Part #
RLC16-R200FTP
JLCPCB Part #
C2597580
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 200mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS