RGC1/32C4422DPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/32C4422DPA
Description
-55℃~+125℃ 30mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS