RMC1-1R62FTE
MFR.Part #
RMC1-1R62FTE
JLCPCB Part #
C7343404
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.62Ω 1W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS