RMC1/20-1R2JPA
MFR.Part #
RMC1/20-1R2JPA
JLCPCB Part #
C6398125
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS