RMC1/20-130JPA
MFR.Part #
RMC1/20-130JPA
JLCPCB Part #
C6187058
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS