RMC1/10-200JTP
MFR.Part #
RMC1/10-200JTP
JLCPCB Part #
C7287726
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS