RMC1/20-121JPA
MFR.Part #
RMC1/20-121JPA
JLCPCB Part #
C5876313
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS