RMC1-244JTE
MFR.Part #
RMC1-244JTE
JLCPCB Part #
C6397269
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS