RMC1/4K1603FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1603FTE
JLCPCB Part #
C7288775
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS