RMC1/16-2R20FTP
MFR.Part #
RMC1/16-2R20FTP
JLCPCB Part #
C909228
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω 50V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS