RGC1/16SC9313FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC9313FTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS