RK73G1JTTD8201C
MFR.Part #
RK73G1JTTD8201C
JLCPCB Part #
C2580556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS