RMC1/10-681JTP
MFR.Part #
RMC1/10-681JTP
JLCPCB Part #
C6397356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS