SG73S2ARTTD3402F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD3402F
JLCPCB Part #
C6296128
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS