RMC1/10-105JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/10-105JTP
JLCPCB Part #
C6186840
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS