RGC1/8C8872DTP
MFR.Part #
RGC1/8C8872DTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS