RMC1K95R3FTE
MFR.Part #
RMC1K95R3FTE
JLCPCB Part #
C7343861
Description
-55℃~+155℃ 1W 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS