RMC1K8253FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1K8253FTE
JLCPCB Part #
C6188637
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS