RMC1K5103FTE
MFR.Part #
RMC1K5103FTE
JLCPCB Part #
C20095516
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS