RMC1K1071FTE
MFR.Part #
RMC1K1071FTE
JLCPCB Part #
C7289351
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS