RMC1K4991FTE
MFR.Part #
RMC1K4991FTE
JLCPCB Part #
C7055965
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS