RT2512FKE0741R2L
MFR.Part #
RT2512FKE0741R2L
JLCPCB Part #
C4049985
Description
-55℃~+125℃ 41.2Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS