RGC1/32C2432DPA
MFR.Part #
RGC1/32C2432DPA
Description
-55℃~+125℃ 24.3kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS