RMC1K3741FTE
MFR.Part #
RMC1K3741FTE
JLCPCB Part #
C7343824
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS