RMC1/4K3572FTE
MFR.Part #
RMC1/4K3572FTE
JLCPCB Part #
C20095022
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS