RMC1K3403FTE
MFR.Part #
RMC1K3403FTE
JLCPCB Part #
C5875977
Description
-55℃~+155℃ 1W 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS