RMC1K3012FTE
MFR.Part #
RMC1K3012FTE
JLCPCB Part #
C7055936
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS