RGC1/8C8871FTP
MFR.Part #
RGC1/8C8871FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS