RPC63432JTE
MFR.Part #
RPC63432JTE
JLCPCB Part #
C4181967
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS