RMC1K8663FTE
MFR.Part #
RMC1K8663FTE
JLCPCB Part #
C7289535
Description
-55℃~+155℃ 1W 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS