RMC1K1690FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1K1690FTE
JLCPCB Part #
C7055922
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS