RLC10-R180FTH
MFR.Part #
RLC10-R180FTH
JLCPCB Part #
C2596963
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 125mW 180mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS