RMC1K20R0FTE
MFR.Part #
RMC1K20R0FTE
JLCPCB Part #
C7289421
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS