RMC1/16SK2432DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK2432DTH
JLCPCB Part #
C7288758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS