RMC1/20-2742FPA
MFR.Part #
RMC1/20-2742FPA
JLCPCB Part #
C7289103
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS