RMC1/8K9092DTP
MFR.Part #
RMC1/8K9092DTP
JLCPCB Part #
C6654501
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS