RGC1/8C19R6DTP
MFR.Part #
RGC1/8C19R6DTP
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS