RGC1/8C5230DTP
MFR.Part #
RGC1/8C5230DTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS