RMC1/8K6193DTP
MFR.Part #
RMC1/8K6193DTP
JLCPCB Part #
C6275330
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS