RGC1/32C2491DPA
MFR.Part #
RGC1/32C2491DPA
Description
-55℃~+125℃ 2.49kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS